קידום אתרים אורגני 0

קידום אתרים אורגני:

קידום אורגני (SEO) בגוגל על מנת להעלות את נפח התנועה אל אתר האינטרנט, אשר מהווה את פנים העסק בעולם האונליין, כדאי מאוד שהוא יופיע בעמוד הראשון של החיפוש האורגני בגוגל, כך שכאשר מקלידים את מילות החיפוש הרלוונטיות לעסק – הוא יופיע בין התוצאות הראשונות כדי שיקליקו עליו. איך מקדמים את אתר האינטרנט במנועי החיפוש? באמצעות טכניקות שונות המאפשרות לגוגל לקרוא נכון את האתר, בנוסף להוספת תוכן רלוונטי ומאמרים לאתר. 

SEO – ראשי תיבות של  -(Search Engine Optimization) תרגום של – קידום אתרים אורגני, קידום אתרים אורגני הוא בעצם תהליך שבו איש טכני העוסק במקצוע הזה =בעצם גורם לאתר שלך להגיע לתוצאת החיפוש במקום הראשון מבלי לשלם לגוגל ובכך האתר שלך מגיע למקום הראשון מבלי שיופיע עליו תווית “מודעה”.

אז איך זה בעצם עובד? מידי חודש גוגל סורק את כל האתרים שיש ברשותו ומדרג אותם לפי הציונים שהוא נותן לפי קריטריונים , לדוגמא: מהירות האתר , קישורים וכו’. גוגל מדרג את האתר לפי הציונים ולפי מילות המפתח שהגדיר ובכך הגולש מוצא את האתר שקיבל את הציון הגבוה ביותר מגוגל ומדורג במקום הראשון בצורה האורגנית. תפקידו של המקדם האורגני הוא בעצם לבצע את התיקונים והתקלות שקיימות באתר של הלקוח ובכך לגרום לגוגל לתת ציון גבוה מאוד ובכך לדרג את האתר שלכם במקום הראשון.

ליצירת קשר לחץ כאן!

 

בניית אתרים , חנויות דיגיטליות ועמודי נחיתה 0

בניית אתרים וחנויות דיגיטליות: 

בניית אתרים הוא הוא תחום מאוד וותיק שבעצם בונה אתר אינטרנטי לכל בעל עסק בכדי להציג בפני הלקוח את “החנות” של העסק שלו באופן פרונטלי וורטואלי. האתר מספק ללקוח עובדה שבעל העסק הוא אדם שמכבד את העסק שלו.

בניית אתר היא דבר קשה ומסובך לאדם שאינו מבין ולכן רובנו יוצרים קשר עם חברת פרסום על מנת שתבנה אתר אינטרנטי בשבילנו, בין אם זאת : אתר אינטרנטי , חנות דיגיטלית ועמוד נחיתה.

בניית אתר אינטרנטי היא לא רק בכדי להפנות את הלקוח שפגשת ולהראות לו את האתר שלך , מטרה נוספת של בניית אתר אינטרנטי היא בעצם ליצור פרסום בגוגל, קידום אורגני ופרסום ממומן שימשוך לקוחות פוטנציאלים.

CBS מומחית בבניית חנויות דיגיטליות , לקוחות אשר רוצים גם למכור מוצרים ברשת האינטרנט ולא רק מהחנות שלהם , בונים חנות דיגיטלית ובכך גם מפרסמים את החברה שלהם וגם מוכרים כמות גדולה יותר של מוצרים.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו ולהתרשם מעבודתינו!

פרסום בגוגל

שיווק בגוגל

גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול בעולם ומרגע כניסתו לחיינו הוא שינה אותם לאין היכר. אנחנו מחפשים כל דבר בגוגל, מקבלים תשובות לכל השאלות ונחשפים להמון מידע. גוגל בעדנו, מנסה שהמידע שנקבל יהיה כמה שיותר רלוונטי למילים שחיפשנו, ומציג לנו את האתרים הרלוונטיים עם התשובות לפי סדר מסויים, שנקבע על ידי האלגוריתם של גוגל. במידה והעסק לא מופיע בתוצאות החיפוש בגוגל במילות המפתח הרלוונטית לא, או מופיע בדפים רחוקים, העסק מאבד חשיפה משמעותית וכוחו נחלש מאוד. לכן, כל עסק רוצה להופיע במקומות הראשונים בגוגל, משום שכך ייחשף לקהל יעד גדול יותר. ישנן שתי דרכים להיות שם: בצורה אורגנית, הופעה של אתר העסק במקומות הראשונים על ידי קידום האתר במנוע החיפוש בעזרת שימוש בטכניקות מגוונות, או באמצעות שימוש בגוגל אדס, הפרסום הממומן של גוגל.

פרסום אורגני בגוגל – קידום אתרים אורגני

פרסום אורגני בגוגל נקרא גם SEO. על מנת להופיע במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש האורגניות של גוגל, לזכות בחשיפה גדולה ולמשוך כמה שיותר קהל רלוונטי לאתר שלנו, נדרשת עבודה. גוגל מציג את האתרים הרלוונטיים בהתאם למילות החיפוש של הגולש, ועושה זאת בעזרת אלגוריתם חיפוש מורכב. כדי לגרום דווקא לאתר שלך להופיע במקומות הראשונים, צריך לבצע פעולות רבות, עד כדי כך שהתחום הפך למדע וחקר. אחת הפעולות החשובות ביותר שיש לעשות היא כתיבת תוכן רלוונטי לתחום העסק, המאמרים יעשירו את תוכן האתר וכך גוגל יכוון את קהל היעד הרלוונטי, שחיפש את תשובתו בגוגל, לתוכן זה. בנוסף, יש לבצע פעולות נוספות באתר עצמו כמו היררכיית התפריט באתר, היבטים טכניים של התוכן והתמונות ועוד מגוון פעולות.

פרסום ממומן בגוגל – גוגל אדס

פרסום ממומן בגוגל נקרא גם PPC (Pay Per Click), המודל שגוגל עובד איתו. גוגל מאפשרת לנו ליצור קמפיין ממומן, אשר יציג מודעות הקוראות להיכנס לאתר העסק עבור כל מי שהקליד את מילות החיפוש הרלוונטיות המוגדרות בקמפיין. לאחרונה (יולי 2018) גוגל שינתה את שם הכלי מGoogle Adwords ל- Google Ads. המודעות הטובות ביותר מבחינת איכות האתר, התקציב, מילות החיפוש והמודעה עצמה – הן אלה שיופיעו במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל, לפני התוצאות האורגניות. לא פחות חשוב מכך, מלבד מודעות טקסט בחיפוש גוגל ניתן לפרסם במערכת הגוגל אדס במגוון שיטות ופלטפורמות שונות, בינהן פרסום באנרים באתרים שהם שותפים של גוגל (אתרים בהם גוגל מפרסמים את המודעות שלהם, ביניהם גם אתרים גדולים ומוכרים), באנרים ומודעות טקסט לרימרקטינג – הצגת המודעות לאנשים שכבר ביקרו באתר או בעמודים מסויימים בו, וקידום סרטונים ומודעות ביוטיוב.

אנחנו יודעים, גוגל היא מנוע החיפוש השולט באינטרנט וכך שולטת גם בידע שלנו. אנו ניזונים מהמידע שניתן לנו בגוגל, וחשיבות הופעה בתוצאות הראשונות במילות החיפוש הרלוונטיות הוא חשוב מאוד לעסק שלנו, ושווה כל שקל שנוציא על כך.

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק:

פרסום בפייסבוק – הוא תחום יחסית וותיק אשר נתן את האמינותו וחשיבותו ליצירת פרסום טוב ואיכותי ולקבלת חשיפה גדולה כלפיי הלקוחות הפוטנציאלים. היתרונות של פרסום ממומן בפייסבוק הן רבות ומגוונות, אך חייב להיות לך הידע בביצוע ניהול הקמפיין לעסק שלך.

הפייסבוק נגיש וקל לשימוש, לא מעט אנשים לא מחפשים בגוגל אלא פשוט משתמשים במנוע החיפוש בפייסבוק ובכך מוצאים את מבוקשם. לפרסום בפייסבוק יש היתרון גדול בכך שהפוסט עולה במיידי ונראה על ידי ציבור גדול רחב וספיציפי אשר נסרק ע”י האלגוריתם של פייסבוק ומגיע ללקוחות פוטנציאלים.

ללקוחות שלא אוהבים לחפש אנשי עסק אלא מחפשים לראות את העסק שנמצא ברשת החברתית שלהם והאם אנשים שחברים שלהם מקרים את אותו בעל עסק ואולי יכולים לקבל גם המלצות עליו,מנהל הקמפיין גם מוודא שניהול הכסף של הקמפיין לא נזרק סתם אלא מביא תוצאות!

זירת הפייסבוק לבעלי עסק היא זירה מצויינת שבה ניתן לקרוא תגובות של לקוחות שקיבלו שירות מאותו בעל עסק והעבירו עליו ביקורת, ניתן לראות סרטונים ותמונות של בעל העסק ואת המוצרים שהוא מספק. את הביקרות שהעבירו הגולשים והלקוחות הפוטנציאלים אי אפשר למחוק או להעלים ובכך מראה בעל העסק את השקיפות שלו בפני הלקוחות שלו ובכך בעל העסק מוכיח בעל העסק בפני קהל לקוחותיו את אמינותו ואת מקוצועיתו בפני לקוחותיו

בשורה התחתונה פרסום בפייסבוק הוא פלטפורמה חזקה אמינה וטובה שמספקת מקסימום לקוחות פוטנציאלים במינימום זמן, מנהל הקמפיין דואג שהפרסום והכסף שהשקעת מגיע גם לתוצאות ברמה הגבוה ביותר שאפשר לבקש.

אנו בחברת CBS דואגים לביצוע מסיבי של ניהול הקמפיין בפייסבוק המקצועי , השירותי והאישי ביותר שתוכל לבקש!

לכל שאלה או קביעת פגישה ניתן ליצור קשר איתנו.

 

אינסטגרם

אינסטגרם:

הרשת החברתית שנולדה לפני כבר ב- 2010 אך תפסה תאוצה מטאורית רק בארבע שנים האחרונות היא רשת ה”אינסטגרם”. פרסום באינסטגרם התחיל לפני כמה שנים שהאינסטגרם החל לצבור תאוצה מהמהירות של צפייה בתמונה וקבלת מידע מהיר ואיכותי ע”י העלאת תמונה או סרטון.

פרסום ממומן באינסטגרם מניב תוצאות גבוהות מאוד של חשיפה בפני קהל גדול של לקוחות שגולשים ברשת החברתית הזאת ובכך ע”י מהירות הצפייה גורם בעצם ללקוח לקבל את המידע בצורה מהירה וטובה.

2016 השיקה החברה את הפיצ’ר החדש שלה “story” שבה אפשר לעלות סרטונים מהירים של עד 15 שניות שבה הלקוח הפוטנציאלי צופה בסטורי של חבריו ונחשף גם לפרסום של בעל העסק. הסטורי תפס תאוצה גדולה מאוד בפרסום הממומן וקיבל ציון גבוה בקבלת לקוחות פוטנציאלים מקרב קהלים גדולים.

פרסום באינסטגרם נותן זירה גדולה וטובה מאוד לכלל בעלי העסקים לקדם את העסק שלהם בפרסום ממומן באינסטגרם.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ניהול קמפיין באינסטגרם!

 

שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט כולל בתוכו מגוון נושאים, אשר כל אחד מהם הוא עולם ומלואו. כאשר יש לנו עסק, המטרה שלנו שהוא יצליח כפי שאנו מדמיינים ואפילו יותר. כיום, הדרך למכירות וללידים מופנית לכיוון האינטרנט והאפשרויות הרבות הטמונות בו.

על מנת לשווק באינטרנט לעסק, צריכים להבין לעומק את המהות שלו, האופי שלו, המטרות והיעדים שהצבנו עבורו, התקציב שיש ברשותנו ועוד שלל שאלות, וזאת על מנת להתאים את השיווק באינטרנט לעסק ולמצוא את פתרון השיווק הטוב ביותר עבורו.

אחד היתרונות המשמעותיים בשיווק באינטרנט הוא הגעה לקהל היעד הספציפי עבורו, תוך ניצול מגוון ערוצי השיווק האפשריים כיום באינטרנט, ומעקב אחר התקציב וכמות החשיפה הניתנת לעסק או למוצר. בין דרכי השיווק הנפוצות ביותר באינטרנט תוכלו למצוא את הבאים:

קידום אורגני (SEO) בגוגל – על מנת להעלות את נפח התנועה אל אתר האינטרנט, אשר מהווה את פנים העסק בעולם האונליין, כדאי מאוד שהוא יופיע בעמוד הראשון של החיפוש האורגני בגוגל, כך שכאשר מקלידים את מילות החיפוש הרלוונטיות לעסק – הוא יופיע בין התוצאות הראשונות כדי שיקליקו עליו. איך מקדמים את אתר האינטרנט במנועי החיפוש? באמצעות טכניקות שונות המאפשרות לגוגל לקרוא נכון את האתר, בנוסף להוספת תוכן רלוונטי ומאמרים לאתר.

קידום ממומן (PPC) בגוגל – אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להכניס תנועה רלוונטית לאתר היא על ידי פרסום מודעות טקסט בגוגל. בכל חיפוש שאנו מחפשים בגוגל, ברשימת התוצאות מופיעות קודם כל מודעות ממומנות ולאחר מכן תוצאות אורגניות. בקידום הממומן ניתן לשלוט על התקציב ולעקוב אחר התוצאות באופן וודאי, לדעת כמה אנשים הקליקו על המודעה וכמה השאירו פרטים.

רשתות חברתיות – כיום השיווק ברשתות החברתיות נפוץ מאוד, משום שקל להגיע לקהל היעד הנכון על פי טרגוט הגילאים, המיקום, תחומי העניין ומגוון אפשרויות נוספות. פלטפורמות כמו פייסבוק, אינסטגרם ולינקדאין הן המקובלות ביותר כיום בתחום השיווק ברשתות חברתיות. שיווק בפייסבוק יכול לכלול שיווק אורגני בפייסבוק, כלומר הנראות של העמוד והפוסטים שבו, ושיווק ממומן בפייסבוק, שכולל קמפיינים בתשלום עבור קהל ספציפי. בעוד ששיווק אורגני באינסטגרם מכוון לנראות העמוד, התמונות, ההאשטגים והמלל, ושיווק ממומן באינסטגרם נעשה דרך מערכת הפרסום של פייסבוק.

Taboola ו-Outbrain – פרסום בטאבולה ואאוטבריין מאפשר להגיע לקהל יעד שנמצא באתרים הגדולים כמו YNET, THE MARKER ודומיהם באמצעות פרסום תוכן רלוונטי אשר עשוי לעניין את קהל היעד שלכם.

כמובן ששיווק באינטרנט הוא רחב מאוד, ואלו הן רק מספר דוגמאות לאפשרויות השיווק הרבות. כאשר מאפיינים את העסק ולומדים אותו לעומק, מתאימים לו את פלטפורמות השיווק המתאימות לו ביותר ואת התוכן שבהן. כולנו מחפשים בגוגל, גולשים בפייסבוק ובאינסטגרם, וכך גם קהל היעד שלנו, לכן שיווק באינטרנט הוא חלק בלתי נפרד משיווק העסק.